Po roce opět přivítal Golf Club Kynžvart účastníky dětského tábora, který za podpory České Golfové Federace konkrétně Nadaci Hanuše Goldschneidera pro český golf, se těší velké oblibě. Díky omezené kapacitě byl počet účastníků kvůli kvalitě výuky omezen. Trenéři se pečlivě věnovali každému táborníkovi zvlášť, aby získal v co největší míře zlepšil své golfové dovednosti.

Ze širokého okolí, a i delších vzdáleností byli naši účastníci. Kromě okolních škol, které jsou společně s Golf Clubem Kynžvart zapojené do projektu „Se školou na golf“ jsme měli i účastníka z Brna, který si prázdniny v západních Čechách zpestřil golfovým týdnem.

Samozřejmě kromě golfu se děti bavily i jinými hry, které bystřily jejich schopnost se rozhodovat, postřeh a celkově jejich atletickou zručnost, která je ke golfu také velmi potřebná.

Tímto bychom ještě jednou rádi poděkovali jak trenérům a účastníkům golfového campu, tak i Nadaci Hanuše Goldschneidera bez které bychom nebyli schopni pomáhat našim nejmenším s jejich golfovým vývojem.

 

Věříme, že v dalším roce bude spokojenost účastníků ještě vyšší a i jejich hra se zlepší mnohonásobně, než se zlepšuje doteď.