Golfová sezóna se pomalu blíží k závěru, každý z Vás již začíná bilancovat své výkony a zážitky prožité na golfu. Někteří již oprašují lyže či plánují odjezd do vzdálených teplých destinací. Je tu však ještě jeden vrchol klubové sezóny, nejprestižnější turnaj každého golfového klubu – Mistrovství klubu na rány. Letošní dvoukolové klubové mistrovství se odehraje v termínu 23.-24.9.2017. Jako každým rokem bude dekorován mistr a mistryně klubu, nově od letošního roku budeme vyhodnocovat i nejlepšího seniora a seniorku v kategorii 50+. Díky obětavé práci činovníků našeho klubu se nám též podařilo rozšířit a hráčsky zkvalitnit dětskou základnu a poprvé vypisujeme kategorii dětí a mládeže ve věku do 15 let. Mistrovství klubu mládeže se bude hrát jednokolově v termínu 24.9.2017 na 18 jamek.
Klubovým mistrem ve všech kategoriích je vždy dekorován nejlepší golfista a tudíž ten,který dokáže zahrát hřiště na co nejméně ran. Hendikep zde není určující a tudíž všechny kategorie se hrají na rány bez vyrovnání hendikepu.

Dovolte, abych Vás jménem všech pracovníků Golfového klubu Kynžvart pozval na tento turnaj a věřím, že strávíte krásné zážitky v závěru letošní sezóny nejen na našem krásném hřišti, ale i při setkání s ostatními členy našeho mladého klubu. V rámci vyhlášení 24.9.2017 si vás dovoluji též i jménem pracovníků naší bezvadné restaurace pozvat na vepřové hody.

Přihlášku lze provést přes recepci nebo na serveru ČGF.

Karel Kučera