- učte se s námi -

Golf Academy pod patronací Šideri Váňové

Golf Club Kynžvart otevře v roce 2014 dětskou golfovou akademii a připojil se též k projektu "Se školou na Golf". Smyslem tohoto projektu je oslovení rodičů a jejich dětí z okolních škol a seznámit je s tímto krásným sportem.

V současnosti Golf Club Kynžvart spolupracuje se školami v Drmoule, Velké Hleďsebi, Lázních Kynžvart a Mariánských Úšovicích. Tréninků se v zimním i letním období zúčastňuje přes 50 dětí a my s radostí sledujeme, jak se neustále zlepšují a podléhají kouzlu golfu. Školy poskytují pro své děti v zimě tělocvičny a GC Kynžvart v létě hřiště, cvičné plochy vč. driving range, dále veškeré sportovní vybavení, jak na zimní, tak letní přípravu. Samozřejmostí jsou kvalifikovaní trenéři.

Od roku 2018 převzala nad akademií patronaci česká profesionální hráčka Šideri Váňová. Nejdůležitější pro začínající děti je vždy druh motivace. Jako v každém sportu je to pak příklad úspěšného sportovce. Šideri Váňová si v loňském roce uhrála omezenou kartu na evropskou profesionální tour (LET) a je zdárným příkladem sportovce, který jde za svým cílem vlastní pílí a odhodláním dosáhnout co nejlepších výsledků. Šideri svou účastí na dětských tréninkových kempech a kontaktem s dětmi při tréninku se bude snažit předat své zkušenosti nejen v praktické rovině samotné hry, ale hlavně i zážitky a zkušenosti z velkých turnajů, kterých se zúčastnila.

V našem klubu jsou výtečné možnosti pro trénink. Pro nováčky začínající s golfem je první rok zcela zdarma. Další roky již s mírným poplatkem, který je oproti jiným sportům minimální až zanedbatelný. Trenéři své svěřence učí nejen správné hře, ale také slušnému a sportovnímu vystupování, které je nedílnou součástí této hry. Velmi oblíbené jsou u dětí zimní i letní turnaje, při kterých vyhrávají medaile a další ceny. Rodiče mají možnost navštěvovat všechny tréninky a sledovat na vlastní oči pokroky svých ratolestí. Golf poskytuje hráčům nejen sportovní vyžití, ale také zábavu na čerstvém vzduchu. O prázdninách plánujeme uspořádání golfových kempů, kdy děti budou podle dovedností rozděleny do skupin a trénovat na tréninkových plochách i hřišti. Stravu i nápoje zajišťuje naše restaurace "The One". Tréninky v letních měsících jsou v úterý od 16:00 do 18:00 hodin pro všechny děti a ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 hodin pro děti v golfu pokročilejší. V zimních měsících probíhají tréninky v tělocvičnách jednotlivých škol, kde naši trenéři za dětmi dojížději.

Dětem přejeme, aby neustále cítily radost z toho, jak se zlepšují a rostla tak i jejich vášeň ke golfu.

- STAŇ SE ČLENEM -

Dětské Členství

Prohlédněte si jaké jsou u náš možnosti stát se členem u dětí a juniorů.

- 2018 -

Juniorská Kynžvarská Pascalina

Oblíbený turnaj pro děti a juniory nejen z řad naší akademie. Kde jinde získat zkušenosti ze hry na velkém hřišti než právě u nás.

Čtěte dále

join us

Kurzy pro Začátečníky

Pro zájemce zajišťujeme kompletní golfové kurzy s profesionálním trenérem s možností získání golfového oprávnění ( HCP 54 ).

- FIRMY -

Firemní Kurzy

Golfová akademie - 180 min. ( 120 + 60 min ) vedena profesionálním trenérem , zahrnuje seznámení s golfem, 2 hodiny výuky na DR – odpalování, 1 hodinu výuky na putting greenu (dohrávání do jamky), zakončena puttovací soutěží, zapůjčení golfových holí a neomezeného množství míčů v ceně. Cena je vždy řešena individuálně dle počtu uchazečů a dohodnuté délky akademie.

join us

- kontaktujte nás -

Profesionální Trenéři

Neváhejte nás kontaktovat ohledně tréninků!

KONTAKT:
Helmut Pszota - Head Pro
helmut.pszota@golfkynzvart.cz
Tel.: +420 722 624 702