- učte se s námi -

Se školou na Golf

Projekt „Se školou na golf“ byl spuštěn Českou golfovou federací v roce 2014. Od téhož roku se do projektu zapojil také Golf Club Kynžvart. Smyslem tohoto projektu je oslovení rodičů a jejich dětí z okolních škol a seznámit je s tímto krásným sportem.
V současnosti spolupracujeme se školami Drmoul, Velká Hleďsebe, Lázně Kynžvart a Mariánské Lázně Úšovice. Tréninků se v zimním i letním období zúčastňuje přes 50 dětí a my s radostí sledujeme, jak se neustále zlepšují a podléhají kouzlu golfu. Školy poskytují pro své děti v zimě tělocvičny a GC Kynžvart v létě hřiště, cvičné plochy vč. driving range, dále veškeré sportovní vybavení, jak na zimní tak letní přípravu. Samozřejmostí jsou kvalifikovaní trenéři. V našem klubu jsou výtečné možnosti pro trénink. Pro nováčky začínající s golfem je první rok zcela zdarma. Další roky již s mírným poplatkem, který je oproti jiným sportům minimální. Trenéři své svěřence učí nejen správné hře, ale také slušnému a sportovnímu vystupování, které je nedílnou součástí této hry. Velmi oblíbené jsou u dětí zimní i letní turnaje, při kterých vyhrávají medaile a další ceny. Rodiče mají možnost navštěvovat všechny tréninky a sledovat tak pokroky svých dětí. Golf poskytuje hráčům nejen sportovní vyžití, ale také zábavu na čerstvém vzduchu. O prázdninách plánujeme uspořádání golfových kempů, kdy děti budou podle dovedností rozděleny do skupin a trénovat na tréninkových plochách i hřišti. Stravu i nápoje zajistí naše restaurace. Tréninky v letních měsících jsou v úterý od 16.00 do 18.00 hodin pro všechny děti a ve čtvrtek od 16.00 do 18.00 hodin pro děti v golfu pokročilejší. V zimních měsících probíhají tréninky v tělocvičnách jednotlivých škol, kde naši trenéři za dětmi dojíždějí.
Věříme, že pokud se do projektu zapojí velké množství hřišť, mohl by zásadním způsobem ovlivnit budoucnost českého golfu. Dětem přejeme, aby neustále cítily radost z toho, jak se zlepšují a rostla tak i jejich vášeň ke golfu.

- STAŇ SE ČLENEM -

Dětské Členství

Prohlédněte si jaké jsou u náš možnosti stát se členem u dětí a juniorů.

- 2017 -

Dětské Tábory

Součástí našich nabídek jsou i aktivity pro děti skrze celé léto. Proto nabízíme soustředění pro děti nebo-li tábory na kterých se děti nebudou rozhodně nudit. Tábory zahrnují nauku golfu, krásné a čisté prostředí v našem klubu a jeho okolí a dokonce i spousty dalších zábavných aktivit.

Čtěte dále

join us

Kurzy pro Začátečníky

Pro zájemce zajišťujeme kompletní golfové kurzy s profesionálním trenérem s možností získání golfového oprávnění ( HCP 54 ).

- FIRMY -

Firemní Kurzy

Golfová akademie - 180 min. ( 120 + 60 min ) vedena profesionálním trenérem , zahrnuje seznámení s golfem, 2 hodiny výuky na DR – odpalování, 1 hodinu výuky na putting greenu (dohrávání do jamky), zakončena puttovací soutěží, zapůjčení golfových holí a neomezeného množství míčů v ceně. Cena je vždy řešena individuálně dle počtu uchazečů a dohodnuté délky akademie.

join us

- kontaktujte nás -

Profesionální Trenéři

Neváhejte nás kontaktovat ohledně tréninků!

KONTAKT:
Helmut Pszota - Head Pro
helmut.pszota@golfkynzvart.cz
Tel.: +420 722 624 702