- počátek -

O Hřišti

Historie klubu se začala psát v letech 2004-2008, kdy byl klub oficiálně založen a započalo se se stavbou hřiště.
Samotné hřiště bylo otevřeno v roce 2008.

Golfový areál leží v překrásném prostředí historického zámeckého parku v anglickém stylu, založeného v letech 1821-1831 kancléřem Metternichem. Resort je citlivě zasazen do historicky i přírodně výjimečného prostředí s kulisou klasicistního zámku.

Nádherné, 18 jamkové hřiště s nálepkou GENIUS LOCI, je svým designem pro většinu hráčů nezapomenutelným zážitkem. Není to náhoda, že každá jamka má své jméno a svůj vlastní příběh. Překrásným vzhledem a kvalitou hracích ploch se řadí mezi TOP hřiště v České republice.

Areál byl navržený slavným golfovým designérem Christophem Städlerem, který využil dispozic zámeckého lesoparku, okolní přírody a kombinací tradičních i moderních prvků se podařilo vytvořit rozmanité a pestré hřiště ve stylu parklandu. Hřiště svým rozložením odpališť uspokojí jak náročné golfové profesionály a amatérské hráče, tak i rekreační hráče. Kromě samotného hřiště jsou zde k dispozici veškeré cvičné plochy.

Golfové hřiště Kynžvart prošlo v letech 2013 - 2016 několika zásadními inovacemi a společně s perfektním servisem pro hráče dokáže zajistit dokonalý golfový zážitek.

Golf Club Kynžvart se nachází na okraji Slavkovského lesa, v pomyslném středu mezi ostatními pěti hřišti (Royal Golf Club Mariánské Lázně, Golf Resort Karlovy Vary, Golf Resort Cihelny, Golf Resort Františkovy Lázně a Golf Sokolov), která leží od Kynžvartu v okruhu do 50 kilometrů. Nejblíže jsou dvě nejstarší golfová hřiště v Čechách, která pamatují ještě doby Rakousko-uherské monarchie – golfové hřiště v Mariánských Lázních a Karlových Varech.

- jamky -

Mapa Hřiště

Herní Údaje

Zde najdete pravidla hřiště a další dokumenty, které Vám budou nápomocny k orientaci po hřišti a také se seznámíte lépe s pravidly hřiště.

- kde nás uvidíte -

Média

Obchodní podmínky a Reklamační řád

I. Všeobecná ustanovení

Obchodní podmínky jednoznačně stanovují pravidla, práva a povinnosti všech návštěvníků golfového resortu.

Hřištěm se rozumí 18 jamkové hřiště, driving range, cvičné plochy (putting a chipping greeny) a odpočinková místa hřiště. K areálu resortu dále vedle uvedeného hřiště patří parkovací místa, klubovna s přilehlými objekty a restaurací, hlavní vjezd do areálu a přístupové cesty (dále jen Hřiště).

Návštěvníky resortu jsou hráči golfu a jejich doprovod, návštěvníci společenských akcí  probíhajících v prostorách areálu, osoby areálem procházející a ostatní osoby, které mají souhlas provozovatele (dále jen Hráč).

Provozovatelem se zde rozumí zaměstnanci a ostatní pracovníci, kteří zajišťují činnost, obsluhu nebo provoz golfového hřiště (dále jen Provozovatel)

Tyto obchodní podmínky představují pravidla stanovená provozovatelem areálu golfového resortu. Každý svým vstupem do areálu golfového resortu vyjadřuje svůj souhlas být vázán pokyny  Provozního řádu.

Reklamační řád je nedílnou součástí Obchodních podmínek prodávajícího a popisuje postup, jakým způsobem přistupovat k reklamaci za neposkytnuté služby.

Hráč je povinen se seznámit s Reklamačním řádem a Provozním řádem.

 II. Registrace a platba

Hráč je povinen registrovat se před hrou na recepci golfového klubu. Každý hráč obdrží visačku opravňující hráče ke vstupu na golfové hřiště.

Každý hráč je povinen uhradit cenu za vstup na golfové hřiště popř. dalších služeb dle platného ceníku. V případě, že hráč neuhradí cenu dle platného ceníku, není oprávněn započít hru na golfovém hřišti.

Cena může být uhrazena hotově, platební kartou, platbou přes internet, inkasem popř. voucherem.

Pokud si hráč rezervoval hru a nenastoupil ve stanoveném čase na hru je oprávněn provozovatel uplatnit poplatek za zrušení rezervace:

Více jak 48 hodin před časem objednaných služeb    0 %
V rozmezí 24-48 hodin  před časem objednaných služeb 50%
Méně jak 24 hodin před časem objednaných služeb 100%

 

Tento poplatek je provozovatel oprávněn účtovat následující formou:

  1. Pokud hráč neuhradil cenu při rezervaci, je pořadatel oprávněn účtovat poplatek za zrušení rezervace při další návštěvě hráče Hřiště.
  2. Pokud hráč zaplatil cenu při rezervaci je pořadatel oprávněn odpovídající část poplatku za zrušení rezervace odečíst ze zaplacené ceny. Zbytek ceny pořadatel vrátí hráči.
  3. Pokud hráč při rezervaci garantoval svou platbu platební kartou, je provozovatel oprávněn částku za zrušení rezervace inkasovat z této platební karty.
  4. Pokud pro hráče rezervoval hru na hřišti hotel popř. cestovní kancelář řídí se poplatek za zrušení rezervace smlouvou s daným subjektem. V případě, že smlouva není uzavřena poplatek za zrušení je řešen dle bodu a)a b) tohoto článku.

 

III. Reklamace

Hráč má právo na uplatnění reklamace pokud nemohl odehrát 18 jamek z důvodu bouřky a uzavření hřiště ze strany provozovatele. Pokud provozovatel neotevře hřiště do 90 minut od přerušení hry má hráč právo na následující kompenzaci:

 

  1. Pokud hráč neodehrál více jak prvních 9 jamek má nárok na odehrání celého hřiště (18 jamek).
  2. Pokud hráč odehrál více jak 9 jamek, neodehrál však všech 18 jamek, má nárok na odehrání posledních 9 jamek.
  3. V těchto případech dle bodu a) a b) vystaví provozovatel hráči voucher na hru v náhradním termínu dle výběru hráče v závislosti na obsazenosti hřiště.

 

V případech kdy hráč svévolně ukončí hru, aniž by odehrál 18 jamek, nemá právo na kompenzaci.