Kynžvart Open by Jucad - 14. 5. 2023

Milí golfoví přátelé,
zahajovací turnaj KYNŽVART OPEN by JuCad se nám vydařil. Chtěli bychom poděkovat všem hráčům...bylo Vás 50 a takové číslo už potěší.

Sportovní kategorii 18,1-54 ovládli naši vietnamští přátelé DAO Duy Hung (59), CAO Ngoc Linh (48) a DAO Thi Bich Hanh (45), kteří výrazně snižovali svůj HCP.

V mistrovské kategorii PRO-18 získal 3.místo náš dlouholetý člen Tomáš Dominik (36), 2.místo obsadil se skvělým výsledkem také náš dlouholetý člen Ruda Šuraba (37), kterému patří dík za jeho skvělou hru a obětavost pro klub (lavičky na hřišti jsou jeho dílem).

A 1. místo a krásné ceny získal Miroslav Chmela (40) z našeho partnerského klubu Golf Club Luby.

Opět jste se mohli předvést i ve vložených soutěžích a odnést si pěknou cenu. Nearest to the Pin vyhrál Jirka Kovka, Longest Drive muži David Pytlík a Longest Drive ženy Míša Stehlíková.

GRATULUJEME VÍTĚZŮM!

Velké poděkování patří paní Bitterman, která zastupuje světoznámou renomovanou značku golfového vybavení JuCad a postarala se o hlavní ceny jako puttery, minibagy, kšiltovky, batůžky a hlavně o vouchery pro vás pro všechny v nominálních hodnotách od 20 do 200 EUR.

Speciální poděkování patří rodině Kostolány za jejich chuť a podporu klubu. (Dobrůtky z domácí udírny Boba, úklid a koláče Jany a také obsluha jejich syna na domečku na #9 jamce).